Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Chalets De Tueda MO-CTUE002

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Op 500 m van de pistes
  • Op 500 m van de skischool
  • Op 200 m van winkels
  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Het appartement bestaat uit twee kamers ideaal voor het verwelkomen van ouders en kinderen. Een tweepersoonskamer en een cabinekamer. Elke kamer beschikt over een functionele indeling en opbergruimte. De woonkamer is licht en warm dankzij grote raampartijen die natuurlijk licht binnenlaten.
De woonkamer is ingericht op een vriendelijke manier, met een comfortabele bank. De eetruimte biedt u de mogelijkheid om fijne momenten met het gezin te delen. De keuken is volledig uitgerust met moderne en kwalitatieve apparaten. De badkamer is modern en beschikt over een grote inloopdouche. De toiletten zijn afzonderlijk voor meer gemak. Ten slotte beschikt het appartement over een groot balkon dat een privé buitenruimte biedt om van de bergen te genieten.

Inclusief in de verhuur: 1 parkeerplaats buiten voor de residentie.

Parkeren: hoogte: 2,40 m en breedte: 3,50 m


BESCHRIJVING VAN HET APPARTEMENT:
- Entreehal met kast, - Open keuken, woonkamer met toegang tot het grote balkon, fauteuil, bankbed voor 2 personen. Hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed 160x200, met 1 grote kast en een tv. Cabinekamer met 2 stapelbedden 90x190 en zijn kast. Doucheruimte, met grote inloopdouche, handdoekdroger, wasmachine. Aparte WC.

Skikast in de residentie met schoenen drogen (gelegen op niveau 1)
Rookvrij appartement / huisdieren niet toegestaan

Het huurtarief omvat: bedden opgemaakt, handdoeken (2 handdoeken per persoon, 1 badmat in elke badkamer), 2 keukendoeken, een schoonmaakset (spons, afwasmiddel, vaatwasmiddel tabletten, vuilniszakken, doek), welkomstproducten, kosten (water, elektriciteit, verwarming), schoonmaak aan het einde van het verblijf (behalve de keukenhoek en vaatwerk).

Aankomst: 17u
Vertrek: 10u
Borg: 1000 €
Toeristenbelasting extra volgens geldende tarieven.

Kamers, Bedden en beddengoed:
- Kamer 1: een tweepersoonsbed in 160x200
- Cabinekamer 2: 2 eenpersoonsbedden in 90x190
- woonkamer: bankbed voor 2 personen
Lakens: voorzien en bedden opgemaakt bij aankomst
Kussens: voorzien
Deken: voorzien

Keuken:
Servies, bestek aangepast aan het aantal personen,
Koelkast / Vriezer,
Kookplaten,
Vaatwasser,
Oven, Magnetron,
Nespresso-koffiezetapparaat, Waterkoker, Broodrooster,

Sanitair:
Een inloopdouche,
Een aparte WC,
Handdoeken: voorzien

Les Chalets De Tueda, nieuw gezellige adres in Méribel Mottaret, bieden u een verblijf in totale ontspanning, weg van de dagelijkse stress met een verscheidenheid aan kwaliteitsdiensten.
Na een dag skiën of een avontuurlijke wandeling, neem deel aan de evenementen georganiseerd door het resort en neem de tijd om eenvoudige momenten van vreugde in de bergen te beleven.
De residentie is gelegen nabij alle voorzieningen en de skipistes (ongeveer 5 minuten te voet).

DE BUURT: Le Chatelet is een rustige en recente woonwijk van Méribel Mottaret. Met zijn unieke ligging, die gemakkelijke toegang biedt tot de pistes, winkels en restaurants, bevindt de residentie Les Chalets de Tueda zich op een uitzonderlijke locatie waar de zonlichtinval maximaal is.
Het resort biedt een verscheidenheid aan activiteiten in de zomer en de winter!
In de winter, geniet van geweldige skidagen voor alle niveaus met meer dan 600 km aan pistes door de 3 Vallées, het grootste skigebied ter wereld, gegarandeerde sneeuw! Er is voor ieder wat wils: alpine skiën, Snowpark en leuke glijruimten, langlaufen, maar ook buiten- en natuuractiviteiten: wandelen of met sneeuwschoenen, slede- of sneeuwmobieltochten, parapente…
In de zomer wachten prachtige wandelingen en tochten u op rond het meer van Tueda en ga op zoek naar marmotten en steenbokken in het prachtige parc de la Vanoise. Ook worden tal van andere activiteiten aangeboden in Méribel Mottaret in de zomer: skatepark, tennis, mini-golf, beachvolleybal, devalkart, arapaho, mountainboard, mini-moto, trampoline, springkasteel, spellen voor kinderen.
Situatie : In Meribel Les Allues. Winkels op 200m. Skischool op 500m. Pistes op 400m.
Appartement van particulier : Comfortabel en volledig uitgerust. Met televisie.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

3 kamers 6 personen - Chalets De Tueda MO-CTUE002 - Méribel Mottaret 1850

3 kamers 6 personen 3 kamers 6 personen Ref: 827330

Meer info
3 kamers 6 personen - Chalets De Tueda MO-CTUE002 - Méribel Mottaret 1850
6 personen
58 m2
2 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: tussen 17:00 en 18:00.
Vertrektijd: vóór 10:00.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (Carte Bleue, Master, Visa of cheque alleen).
Toeristenbelasting.
Extra diensten: betaald, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Chalets De Tueda MO-CTUE002 - 0 ervaringen