Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Appartement Saint Bernard G LA-STBB5

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Op 500 m van de skischool
  • Buitenzwembad
  • Op 500 m van winkels
  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

BESCHRIJVING VAN HET APPARTEMENT :
Appartement 4 kamers, 75m², 8 personen op niveau -1 (entree residentie) en op de 2e verdieping aan de voorkant met lift, balkon, ski's aan de voeten.
- Woonkamer : 2 banken, 2 stoelen, TV
- Keuken : vaatwasser, koelkast, oven, filterkoffiezetapparaat, waterkoker, keramische kookplaten, broodrooster
- Kamer 1: 2 eenpersoonsbedden van 90x190 cm
- Kamer 2: 1 dubbel bed van 160x190 cm
- Kamer 3: 2 eenpersoonsbedden van 90x190 cm
Kamer 4: 1 stapelbed van 80x190 cm (raam geblokkeerd omdat het uitkijkt op de gang van de residentie)
- 2 Badkamers waarvan één met WC
- 1 aparte WC
- Gesloten douchehoek (beperkte ruimte)
- Aanvullende voorzieningen : WIFI, 1 overdekte parkeerplaats (max hoogte 1m80), skikast
- Huisdieren niet toegestaan

De huurprijs omvat : handdoeken, lakens met opgemaakte bedden, 1 keukendoek, 1 schoonmaakset (spons, afwasmiddel, vaatwasmiddel, vuilniszakken, doek), welkomstproducten, lasten (water, elektriciteit, verwarming), aanvullend schoonmaak aan het einde van uw verblijf (behalve keukenhoek, vaat en sanitaire voorzieningen).


Toeristenbelasting apart volgens geldende tarieven.
Borg te betalen bij aankomst

ARCS 1800 – Residentie : Le St Bernard. Mooi 5 kamers, op het westen, met een adembenemend uitzicht op de Mont Blanc. Bestaat uit 60 appartementen, de residentie is gelegen in een rustige omgeving, met een adembenemend panorama, aan de piste, waardoor u met ski's aan de voeten kunt komen en gaan.


DIENSTEN VAN DE RESIDENTIE :
- Rookvrije residentie
Toegang tot zwembad solarium in de naastgelegen residentie l'Iseran.

GSI kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de kwaliteit van het mobiele netwerk of de wifi. Aangezien dit een berggebied is, kan de netwerkkleding storingen ondervinden, een lage tot zeer lage snelheid hebben, of zelfs afwezig zijn. Wij danken u voor uw begrip.

DE BUURT :
Residentie gelegen in het dorp van Chantel, rustige wijk en op enkele minuten van het centrum van het station Charvet/Villards, van de ESF en de winkels met gratis skibussen en de kabelbaan van Dahu.

HET DORP EN HET STATION :
Les Arcs, de charme van een opmerkelijk bergdorp.
In de winter binnen Paradiski, een van de grootste skigebieden ter wereld (425 km pistes), in de zomer binnen het mythische Nationaal Park van La Vanoise, paradijs van wandelaars en liefhebbers van een ongerepte natuur.
Een enorm en verbazingwekkend skigebied door zijn diversiteit, dat de ontdekking van een breed scala aan dorpen en verschillende sferen mogelijk maakt, van snowpark naar gletsjers, van bos naar poedervelden.

U kunt genieten van het station en zijn verschillende facetten, of u nu dichtbij de natuur en zijn rustgevende stilte wilt komen, of wilt leven in het ritme van het bergstation met zijn restaurants, winkels en sfeervolle bars. Het station van Les Arcs is perfect voor fans van sneeuwsporten. De 5 dorpen van het skigebied hebben elk hun eigen bijzonderheid die hun charme geeft en die het mogelijk maakt om te genieten van de skipistes en vele andere activiteiten afhankelijk van uw wensen : vrijetijd, emoties, momenten met het gezin… Alles is mogelijk !
Situatie : Aux Arcs 1800. Winkels op 400m. Skischool op 300m. Liften op 200m.
Appartement van particulier : Comfortabel en volledig uitgerust. Met zwembad, televisie.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Appartement 5 kamers 8 personen - Appartement Saint Bernard G LA-STBB5 - Les Arcs 1800

Appartement 5 kamers 8 personen Appartement 5 kamers 8 personen Ref: 827110

Meer info
Appartement 5 kamers 8 personen - Appartement Saint Bernard G LA-STBB5 - Les Arcs 1800
8 personen
75 m2
4 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: tussen 17.00 en 19.00 uur.
Check-out tijd: voor 10 uur (sleutels inleveren bij het agentschap)

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (Carte Bleue, Master of Visa uitsluitend).
Toeristenbelasting.
Betaalde extra diensten, afhankelijk van beschikbaarheid.
Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Saint Bernard G LA-STBB5 - 0 ervaringen