Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Appartement Iseran LA-ISE21

5 / 5 (1 reviews)
Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Op 500 m van de skischool
  • Buitenzwembad
  • Op 500 m van winkels
  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Beschrijving van het appartement :
Appartement van 44m² voor 4/6 personen, op niveau 0 (ingang residentie) en op de 3de verdieping vooraan met lift.

- Keuken : Keramische kookplaten, vaatwasser, koelkast, oven, filterkoffiezetapparaat, toaster, waterkoker.
- Woonkamer : 1 slaapbank (lakens tegen meerprijs). TV
- Slaapkamer 1 : 1 tweepersoonsbed (2 personen - 160cm) met douche en opslag
- Slaapkamer 2 : 2 bedden (1 persoon - 80cm) met opslag
- Badkamer met was-droogkast
- Afzonderlijk toilet

Aanvullende voorzieningen :
- WIFI
- Was-droogkast
- 1 overdekte parkeerplaats (max hoogte 2m10)
- Skikast

De huurprijs omvat : handdoeken, lakens met opgemaakte bedden, 1 keukenhanddoek, 1 schoonmaakset (spons, afwasmiddel, vaatwastabletten, vuilniszakken, doek), welkomsproducten, kosten (water, elektriciteit, verwarming), eindschoonmaak (behalve keukenhoek, servies en sanitaire voorzieningen).

Huisdieren niet toegestaan

ARCS 1800 – Residentie 4 kristallen : L'ISERAN. Berg sfeer voor dit appartement met 3 kamers en balkon, direct in de buurt van de pistes, met een panoramisch uitzicht op de Mont Blanc. Een residentie van 46 appartementen van hoge kwaliteit direct aan de pistes in de winter, met een prachtig panorama en een verwarmd overdekt zwembad.

Inbegrepen diensten : handdoeken, lakens met opgemaakte bedden. Toegang tot zwembad en zonneterras. OVERDEKTE PARKEREN.

DE BUURT :
Residentie gelegen in Arc 1800, in het dorp van Chantel, rustige buurt en op enkele minuten van het centrum, de ESF en zijn winkels via de gratis interstation shuttle. De halte bevindt zich vlak voor de residentie. Een gourmet supermarkt en het restaurant "le Voga Goga" op het plein van Edenarc.
De verbinding via de kabelbaan Le Dahu is mogelijk in 3 minuten tussen de Chantel en het Station Centrum.

Aankomst : 17h
Vertrek : 10h
Borg : 650€
Toeristenbelasting kosten volgens geldende tarieven.

Diensten residentie :
- Zwembad Zonneterras
- Niet-rokers residentie

GSI kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de kwaliteit van het mobiele netwerk of wifi. Aangezien het in een berggebied ligt, kan het netwerkproblemen vertonen, kan het een lage tot zeer lage snelheid hebben, of zelfs ontbreken. We danken u voor uw begrip.

DORP EN STATION :
Les Arcs, de charme van een opmerkelijk bergdorp.
In de winter binnen Paradiski, een van de grootste skigebieden ter wereld (425 km aan pistes), in de zomer binnen het mythische Nationale Park van La Vanoise, een paradijs voor wandelaars en liefhebbers van ongerepte natuur.
Een enorm skigebied dat verrassend is door zijn diversiteit, waardoor je een breed scala aan dorpen en verschillende sferen kunt ontdekken, van snowpark tot gletsjers, van bos tot poedersneeuwvelden.

Je kunt genieten van het station en zijn verschillende facetten, of het nu is om dichter bij de natuur en zijn rustgevende stilte te komen, of om te leven op het ritme van het bergstation met zijn restaurants, winkels en sfeervolle bars. Het station van Les Arcs is perfect voor liefhebbers van skiën. De 5 dorpen van het skiresort hebben elk hun eigen bijzonderheid die hun charme vormt en waarmee je kunt genieten van de skipistes en tal van andere activiteiten afhankelijk van je wensen : recreatie, emoties, momenten met het gezin… Alles is mogelijk !
Situatie : In Les Arcs 1800. Winkels op 400m. Skischool op 300m. Liften op 100m.
Appartement van particulier : Comfortabel en volledig uitgerust. Met balkon, zwembad, televisie.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

3 kamers 6 personen - Appartement Iseran LA-ISE21 - Les Arcs 1800

3 kamers 6 personen 3 kamers 6 personen Ref: 827077

Meer info
3 kamers 6 personen - Appartement Iseran LA-ISE21 - Les Arcs 1800
6 personen
46 m2
2 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: tussen 17.00 en 19.00 uur.
Check-out tijd: voor 10 uur (sleutels inleveren bij het agentschap)

Te betalen ter plaatse, de dag van uw aankomst:
Borg (Carte Bleue, Master of Visa alleen).
Toeristenbelasting.
Extra diensten, betaald, onder voorbehoud van beschikbaarheid.

Wat onze klanten denken over hun verblijf (door Travelski gecertifieerde recensies) 1 reviews

Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de 1 reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Iseran LA-ISE21 - 1 ervaringen

Bekijk de 1 avis