maandag-vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur
Klantensupport reservations@travelski.nl
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag-vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur

Skissim Classic - Résidence Vue et Soleil

4.8 / 5 (2 reviews)
Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Op 500 m van de pistes
  • Op 500 m van de skischool
  • Op 500 m van het centrum
  • Overdekte parking
  • Op 200 m van winkels
  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving

De residentie "Plus" van Skissim Vue et Soleil: - Ideale locatie dicht bij alle voorzieningen. - Vrij uitzicht op de vallei van het massief van Oisan. Je zult genieten van een prachtige sfeer en zult dankzij de nabijheid van de pistes geen minuut skiën verliezen. De residentie Vue et Soleil biedt comfortabele en goed uitgeruste appartementen voor een onvergetelijk verblijf in de bergen.
Ligging: Het centrum van het resort ligt op 500 meter van de residentie. De essentiële winkels bevinden zich op 180 meter. De skipistes liggen op 220 meter afstand en ESF-verzamelpunten bevinden zich op 830 meter van de accommodatie. Skissim Apartment: Mooie en functionele appartementen met balkon op het zuiden. Skissim Classic: De essentiële zaken tegen de scherpste prijs. Alle Skissim appartementen zijn zorgvuldig bezichtigd en met zorg uitgekozen door onze ski-experts. De Classic +: TV en Smile & Pass-service wanneer je je Skipas vooraf boekt met onze services «De pakketten worden op hetzelfde moment als de sleutels afgeleverd bij de receptie van de residentie. Ski zonder te hoeven wachten! "

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

2 kamers 4 personen 201 - Skissim Classic - Résidence Vue et Soleil - Alpe d'Huez

2 kamers 4 personen 201 2 kamers 4 personen 201 Ref: 387944

Meer info
2 kamers 4 personen 201 - Skissim Classic - Résidence Vue et Soleil - Alpe d'Huez
4 personen
26 m2
0 chambres
Meer info
Inclusief :
Selecteer

Algemene info over Skissim Classic - Résidence Vue et Soleil

Onze Skissim Classic-appartementen bevinden zich in de residentie Vue et Soleil in de wijk Passeaux. Je kunt genieten van een prachtig uitzicht op het Massif de l'Oisans en de vallei. Het centrum van het resort ligt op 500 meter en de winkels op 180 meter van de residentie. De skipistes bevinden zich op 220 meter van de accommodatie en de skischolen op 830 meter.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Inchecken: tussen 16:00 en 19:00 uur. In geval van late aankomst, is het noodzakelijk om de receptie vóór 19:00 uur op de hoogte te stellen om overeenstemming te bereiken over de belangrijkste leveringsregelingen. Uitchecken: vóór 10.00 uur. Ter plaatse te betalen op de dag van aankomst: Borg van €300. Toeristenbelasting.

Reviews Skissim Classic - Résidence Vue et Soleil 2 reviews

Zie details

Ligging

Sfeer

Faciliteiten

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de 1 reviews
Bekijk de 1 reviews

Wat klanten zeggen over Skissim Classic - Résidence Vue et Soleil - 2 ervaringen

Bekijk de 2 avis