maandag-vrijdag tussen 9.00 - 19.00 uur. Zaterdag: 10.00 - 19.00 uur. Gesloten op zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. Gesloten op zondag.

Appartement les balcons du soleil 2 bdsc50

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Situatie : In Saint François Longchamp, dit logement is op 100 m van de dichtstbijzijnde skipiste.
Appartement in particulier gebouw : Geclassificeerd als 2*, dit logement beschikt over een balkon met uitzicht op de pistes. Het heeft een lift en een buitenparkeerplaats.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

3 kamer appartement 6 personen - Appartement les balcons du soleil 2 bdsc50 - Saint François Longchamp

3 kamer appartement 6 personen 3 kamer appartement 6 personen Ref: 720339

Meer info
3 kamer appartement 6 personen - Appartement les balcons du soleil 2 bdsc50 - Saint François Longchamp
6 personen
2 chambres
Meer info
Inclusief :
Selecteer

Algemene info over Appartement les balcons du soleil 2 bdsc50

LES BALCONS DU SOLEIL 2 is gelegen in Saint François Longchamp, op 100 m van de dichtstbijzijnde piste.
Dit appartement is geclassificeerd als 2*. Het beschikt over een balkon met uitzicht op de pistes. Ook zijn er een lift en een buitenparkeerplaats beschikbaar. Er is ook wifi (met of zonder toeslag) ter plaatse.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Neem zo snel mogelijk contact op met het Reserveringscentrum op 04 79 59 13 82 om de aankomstvoorwaarden (tijden en plaats van sleuteloverdracht) te bespreken.

Te betalen ter plaatse, op de dag van aankomst :
Borg PopConnect : 500€
Toeristenbelasting
Zie details

Ligging

Sfeer

Faciliteiten

Prijs-kwaliteitverhouding

Wat klanten zeggen over Appartement les balcons du soleil 2 bdsc50 - 0 ervaringen