maandag-vrijdag tussen 9.00 - 19.00 uur. Zaterdag: 10.00 - 19.00 uur. Gesloten op zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. Gesloten op zondag.

Chalet Les Alpages

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

PLAGNE SOLEIL – Chalet Les Alpages. Een helemaal gerenoveerd chalet met 5 kamers, gelegen op de ski's, op het zuidwesten. Gelegen in het hogere gedeelte van het complex van de Chalets des Alpages, op 2000 m hoogte, heeft Chalet Guilhaume directe toegang tot de skipiste "Dou du Praz", voor een vertrek en terugkeer op de ski's.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

5 kamers 8 personen Charme - Chalet Les Alpages - Plagne Soleil

5 kamers 8 personen Charme 5 kamers 8 personen Charme Ref: 628009

Meer info
5 kamers 8 personen Charme - Chalet Les Alpages - Plagne Soleil
8 personen
4 chambres
Meer info
Inclusief :
Selecteer

Algemene info over Chalet Les Alpages

PLAGNE SOLEIL – Chalet Les Alpages. Een helemaal gerenoveerd chalet met 5 kamers, gelegen op de ski's, op het zuidwesten. Gelegen in het hogere gedeelte van het complex van de Chalets des Alpages, op 2000 m hoogte, heeft Chalet Guilhaume directe toegang tot de skipiste "Dou du Praz", voor een vertrek en terugkeer op de ski's.

DE BUURT :
Plagne Soleil geniet, zoals de naam al aangeeft, van een optimale zonneschijn. De ideale ligging in het hart van het skigebied zal zowel skiërs als wandelliefhebbers bekoren die hun geluk zullen vinden langs de wandelpaden. Gratis pendel tussen Plagne Soleil en Plagne Village.

BESCHRIJVING VAN HET CHALET:
Chalet van 80m2 voor 8 personen op 2 niveaus.

Op het eerste niveau :
- een ruime en lichte woonkamer, met een zonnig balkon, inclusief een comfortabele zithoek met open haard, 2 banken en televisie, en een eetgedeelte met een grote tafel voor uw gezinsmaaltijden
- de keuken, open naar de woonkamer, is volledig uitgerust met een keramische kookplaat met 4 kookzones, koelkast/vriezer, vaatwasser, oven, magnetron, Nespresso koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, raclette apparaat, fondue apparaat, barbecue
- een slaapkamer met een eigen douche en WC, uitgerust met een lits-jumeaux (2 personen - 160*200)
- een entree met schoenen droger

Op het tweede niveau :
- 3 slaapkamers, elk met een eigen douche en WC. Alle slaapkamers zijn uitgerust met 2 eenpersoonsbedden 90*190, die naar keuze gescheiden of samengevoegd kunnen worden.

Aanvullende voorzieningen :
- Skikas

Let op, beddengoed en handdoeken zijn niet inbegrepen.

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Rookvrij chalet.

Aanvullende diensten :
Beddengoed dubbel bed : 30€ per bed
Beddengoed eenpersoonsbed : 18€ per bed
Handdoeken geleverd aan het appartement : 10€/pers
WIFI-box : 7€ per dag of 39€ per week (afhankelijk van beschikbaarheid)
Babybed 15€ (afhankelijk van beschikbaarheid)
Eind schoonmaak optie : 110€

Aankomst : 17u
Vertrek : 10u
Borg : 1000€
Toeristenbelasting ter plaatse te betalen volgens geldende tarieven.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd : vanaf 17u.
Neem bij een late aankomst contact op met het bureau voor 18u30.
Vertrektijd : voor 10u.

Te betalen ter plaatse, op de dag van aankomst :
Borg (alleen met creditcard: Carte Bleue, Master of Visa).
Toeristenbelasting.
Betaalde extra diensten, afhankelijk van beschikbaarheid.
Zie details

Ligging

Sfeer

Faciliteiten

Prijs-kwaliteitverhouding

Wat klanten zeggen over Chalet Les Alpages - 0 ervaringen