Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Studio Plein Sud N°2007 - ST4

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Referentie van de accommodatie : 549300

Welkom in de bergen !
Zin in sneeuw, gesmolten kaas en gezellige avonden ? Deze warme studio gelegen op de begane grond van de résidence Plein Sud in Les 2 Alpes is gemaakt voor u ! Met zijn 29 m² goed doordacht, biedt het plaats aan maximaal 4 personen. Of u nu met familie of vrienden komt, alles is klaar voor een verblijf onder het teken van ontspanning en vers geprepareerde pistes !

🛋️ Beschrijving van de accommodatie
Woonkamer : 1 BZ slaapbank (2 personen – 140x190), een televisie voor ontspannende avonden.

Balkon : Ongelooflijk uitzicht op de bergen – ideaal voor een koffie in de zon of een aperitief in de buitenlucht.

Keuken : Volledig uitgerust met koelkast, oven, magnetron, vaatwasser, speelgoed, bestek, kookgerei, raclette-apparaat, fondue-apparaat, broodrooster, filterkoffiezetapparaat, SENSEO koffiezetapparaat en waterkoker. U gaat genieten !

Cabine : Twee stapelbedden (90x190), perfect voor kinderen of avontuurlijke vrienden.

Badkamer : Praktische douche om op te warmen na het skiën + aparte WC.

Andere voorzieningen : Skikast, dekens, dekbedden en kussens inbegrepen. Koffers neergezet, vakantie gestart !

📍 Een ideale locatie in het hart van het resort
Gelegen op 7 rue des Saignes – 38860 Les Deux Alpes, profiteert deze accommodatie van een uiterst praktische locatie. De skipistes zijn op slechts 50 meter : trek uw schoenen aan, steek de straat over en daar gaan we ! De ESF skischool is vlakbij, perfect voor beginners of kleine kampioenen in de dop.
U vindt verschillende verhuurwinkels op een steenworp afstand, evenals buurtwinkels (bakkerij, supermarkt, restaurants) om aan te vullen of te zondigen met een tartiflette.
Moet u zich binnen het resort verplaatsen ? Een gratis pendelbus rijdt de hele dag om u te brengen waar u wilt, zonder hoofdpijn.

🧾 Reservering & diensten
Betaalde opties :

Eindschoonmaak : 70 €

Bedlinnenpakket : 16 € per bed

Handdoekenpakket : 12 € per persoon

Borg : 500 € (alleen per bancaire autorisatie – Maestro, American Express, cheques en contanten niet geaccepteerd).

Sleuteloverdracht : bij het agentschap Vacancéole, gelegen op 9 rue des Saignes – 38860 Les 2 Alpes, op slechts 150 meter van de accommodatie (let op dat de sleuteloverdracht niet direct bij de accommodatie plaatsvindt).

❄️ Les 2 Alpes : een speelterrein in het groot
Gevorderde skiërs of beginners, wandelaars of lekkerbekken : welkom in een paradijs op hoogte ! In Les 2 Alpes ontbreken de activiteiten niet : alpine ski, snowboard, sleeën, sneeuwschoenwandelen, en niet te vergeten de spa's voor een wellnesspauze. In de zomer nemen de wandelpaden, mountainbikeroutes en adembenemende panorama's over.

En om de dag goed af te sluiten, ga naar ons favoriete restaurant : Le Trappeur, op een paar minuten van de accommodatie. Een gezellige en warme sfeer, genereuze bergspecialiteiten (fondue, raclette, tartiflette…) en een geweldige ontvangst !

Les 2 Alpes, het is ook een skigebied tot 3600 m, evenementen het hele jaar door, en een sfeer die zowel feestelijk als gezinsgericht is. We wachten op u met open armen (en ski's aan de voeten) !
Situatie : In Deux Alpes. Op 50m van de skipistes en op 50m van de supermarkt.
Studio : Van groot comfort en goed uitgerust.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Studio 4 personen met uitzicht op de bergen - Studio Plein Sud N°2007 - ST4 - Les Deux Alpes Centre

Studio 4 personen met uitzicht op de bergen Studio 4 personen met uitzicht op de bergen Ref: 871441

Meer info
Studio 4 personen met uitzicht op de bergen - Studio Plein Sud N°2007 - ST4 - Les Deux Alpes Centre
4 personen
29 m2
0 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: vanaf 17:00.
Neem contact op met het agentschap vóór 18:30 bij late aankomst.
Vertrektijd: vóór 10:00.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (alleen met Carte Bleue).
Toeristenbelasting.
Extra diensten: betaald, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Studio Plein Sud N°2007 - ST4 - 0 ervaringen