Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Appartement Central aux Gets - Confort Moderne à Proximité des Pistes et Commerces FR-1-623-245

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Algemene beschrijving accommodatie

RESIDENCE LE SCHUSS : op enkele meters van de skiliften van Chavannes (Portes du Soleil).

Door de centrale ligging in het dorp, kunt u volop genieten van uw verblijf in deze mooie accommodatie van 25m² op de 1e verdieping met lift, gelegen op het noorden, met winkeltjes, restaurants, activiteiten in het dorp en pistes in de nabijheid.

DEZE ACCOMMODATIE BESTAAT UIT:
Studio van 25 m² - 4 slaapplaatsen :
- Volledig uitgeruste keuken
- Woonkamer met slaapbank BZ (140cm), toegang tot een balkon
- Entree met hoek bergen 2 stapelbedden (2x90cm)
- Badkamer met douche, WC

VOOR UW COMFORT :
TV, Koelkast, vaatwasser, 2 inductiekookplaten, afzuigkap, oven, wasmachine, filterkoffiezetapparaat, waterkoker, toaster, magnetron, Nespresso koffiezetapparaat (capsules niet meegeleverd), raclette apparaat, dekbedden, stofzuiger.
Garage in de kelder (LET OP bij regenachtig weer mogelijkheid van wateroverlast), mogelijkheid om fietsen op te slaan, geen wifi, geen skikast.

Geen beddengoed (verhuur mogelijk).
tweepersoons beddengoed set: 22 euro
eenpersoons beddengoed set: 19 euro
handdoeken set: 12 euro

EINDREINIGING NIET INCLUSIEF - De eindreiniging is voor rekening van de huurder als hij voor deze dienst kiest.
eindreiniging: 90 euro

DIEREN TOEGELATEN / ROKEN VERMEDEN

Deze accommodatie wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn diensten zoals schoonmaak, beddengoed, handdoeken etc. niet inbegrepen in de prijs van deze huurovereenkomst. Als huisdieren zijn toegestaan (vermeld in de advertentie), kan er een toeslag gelden.
Alleen de in deze advertentie specifiek vermelde voorzieningen zijn aanwezig. Een niet vermelde voorziening wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij anders aangegeven is het opladen van elektrische voertuigen verboden in de accommodatie.
RESIDENCE LE SCHUSS : op enkele meters van de liften van Chavannes (Portes du Soleil).

Gelegen in het hart van het station, stelt deze mooie accommodatie van 25m² op de 1e verdieping met lift en op het noorden u in staat om ten volle van uw verblijf te genieten met winkels, restaurants, dorpsactiviteiten en pistes in de nabijheid.

DEZE ACCOMMODATIE BESTAAT UIT:
Studio van 25 m² - 4 slaapplaatsen :
- Compleet ingerichte keuken
- Woonkamer met BZ slaapbank (140cm), toegang tot een balkon
- Entree met berghoek 2 stapelbedden (2x90cm)
- Badkamer met douche, WC

VOOR UW COMFORT :
TV, Koelkast, vaatwasser, 2 inductiekookplaten, afzuigkap, oven, wasmachine, filterkoffiezetter, waterkoker, toaster, magnetron, Nespresso koffiemachine (capsules niet inbegrepen), raclette-apparaat, dekbedden, stofzuiger.
Garage in de kelder (LET OP bij regen bestaat de mogelijkheid van wateroverlast), mogelijkheid om fietsen op te slaan, geen wifi, geen skikast.

Geen lakens (mogelijk te huur).
dubbel lakenset: 22 euro
enkel lakenset: 19 euro
handdoeken set: 12 euro

SCHOONMAAK NIET INBEGREPEN - De eindschoonmaak is voor rekening van de huurder als hij voor deze dienst kiest.
eindschoonmaak: 90 euro

HUISDIEREN VERBODEN / ROOKVRIJ

Deze accommodatie wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn diensten zoals schoonmaak, lakens, handdoeken etc. niet inbegrepen in de prijs van deze verhuur. Indien huisdieren zijn toegestaan (vermeld in advertentie), kan er een toeslag gelden.
Alleen de uitrusting die specifiek in deze advertentie wordt vermeld, is aanwezig. Een niet vermelde uitrusting wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij aangegeven dat er een oplaadpunt voor elektrische voertuigen in de accommodatie is, is het opladen van elektrische voertuigen verboden.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Studio Les Gets, 1 kamer, 4 personen - Appartement Central aux Gets - Confort Moderne à Proximité des Pistes et Commerces FR-1-623-245 - Les Gets

Studio Les Gets, 1 kamer, 4 personen Studio Les Gets, 1 kamer, 4 personen Ref: 805001

Meer info
Studio Les Gets, 1 kamer, 4 personen - Appartement Central aux Gets - Confort Moderne à Proximité des Pistes et Commerces FR-1-623-245 - Les Gets
4 personen
25 m2
0 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Te betalen bij het bureau, op de dag van uw aankomst:
Waarborg.
Toeristenbelasting.
Betaalbare aanvullende diensten, onder voorbehoud van beschikbaarheid.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Verplichte diensten te betalen bij het bureau:
- Toeristenbelasting.
- Waarborg.
- Honden zijn toegestaan zonder extra kosten (zie beschrijving, indien de accommodatie huisdieren toestaat).

Bij aankomst buiten de openingstijden, neem van tevoren contact op met het bureau voor de betaling van de waarborg en om de sleuteloverdracht te regelen:
- Sleutelkastje

Optionele diensten te reserveren bij het bureau (onder voorbehoud van beschikbaarheid / tarieven vermeld in de advertentie):
- Eindschoonmaak (indien niet inbegrepen).
- Verhuur van beddengoed, handdoeken (indien niet inbegrepen).
- Verhuur van babyuitrusting afhankelijk van beschikbaarheid.
- Mogelijkheid om een parkeerplaats per week te huren.
Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Central aux Gets - Confort Moderne à Proximité des Pistes et Commerces FR-1-623-245 - 0 ervaringen