Locatie : Centrum op 10 m. Winkels op 10 m. ESF skischool op 200 m. Pistes op 100 m.
Privé appartement : Comfortabele en goed uitgeruste appartementen
Meer informatie
Minder informatie
Stel je reis samen
Selecteer je accommodatie
2 Kamer appartement 4 Personen
2 Kamer appartement 4 Personen
Ref: 827512
Meer info
1 personen
45 m2
1 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer
Algemene info over Les Chalets Du Gypse SMB-GYPC03
Residence van hoge kwaliteit met ZWEMBAD en SPA! AAN DE PISTES! Appartement van 45 m² voor 4 personen, op het oosten. Inbegrepen diensten: bedden opgemaakt, handdoeken, eindschoonmaak, 1 parkeerplaats en WIFI. Gratis toegang: wellnessruimte met verwarmd binnenzwembad, sauna, hamam, fitnessruimte. Behandelingen en massages op reservering en tegen betaling.
Ons gezellige adres, de Chalets du Gypse, biedt je een verblijf in totale ontspanning, ver weg van de dagelijkse stress met een scala aan kwaliteitsdiensten. Adem in op het grote terras en geniet van de inbegrepen toegang tot het zwembad, de Spa met sauna, hamam en fitnesszaal. Na een dag skiën kun je deelnemen aan de evenementen die door het skiresort worden georganiseerd en genieten van vreugdevolle momenten in de bergen in alle eenvoud.
BESCHRIJVING: Appartement voor 4 personen van 45 m² met 1 aparte slaapkamer. - Woonkamer met televisie en balkon op het oosten, met BERGZICHT, op de 2e VERDIEPING met lift - Open keuken, perfect uitgerust met keramische kookplaat, multifunctionele oven, vaatwasser, koelkast, broodrooster, waterkoker, filterkoffiezetapparaat, Nespresso - Slaapkamer met chalet-sfeer met: tweepersoonsbed (160 x 190 cm). Slaapkamer met raam - 1 Badkamer met handdoekdroger en WC - Slaapplaatsen in de woonkamer: 2 personen (1 sleeper sofa) 80x190cm - Skikasten met schoenendroger - Rookvrij appartement - Huisdier: 70 Euro / 7 nachten (slechts 1 huisdier toegestaan)
De huurprijs omvat: beddengoed en handdoeken in het appartement (2 handdoeken per persoon), 2 keukenhanddoeken, een schoonmaakset (spons, afwasmiddel, vaatwasmiddel, vuilniszakken, lap), welkomsproducten, lasten (water, elektriciteit, verwarming), eindschoonmaak (behalve keuken en vaat) en 1 PARKEERPLAATS (maximale hoogte 2,17m). Satelliet-TV. Bagageruimte beschikbaar voor gasten.
Check-in: 17u Check-out: 10u Toeristenbelasting is niet inbegrepen, afhankelijk van de geldende tarieven.
DIENSTEN VAN DE RESIDENCE: - Wellnessruimte: met verwarmd binnenzwembad, 2 sauna's, 2 hamams en 1 behandelingscabine (op reservering en tegen betaling, vooraf reserveren). - Groot terras, zonneterras - Fitnessruimte, cardio-training - Receptie met lounge en open haard, dagelijks geopend (openingstijden raadplegen) - Concierge service (tegen betaling) - Broodservice: levering van brood en gebak elke ochtend op bestelling voor 18u de dag ervoor en volgens de geldende tarieven. - Gratis verhuur van raclette en fondue apparaten - Bagageruimte beschikbaar voor gasten - Gratis kinderbenodigdheden: kinderbed voor kinderen onder de 3 jaar (matras en lakens niet inbegrepen), kinderstoel, bad, op reservering en afhankelijk van de beschikbaarheid - Garderobe - Ski shop service (samenwerking met SPORT 2000, korting voor onze klanten)
SAINT MARTIN DE BELLEVILLE is de nieuwe luxe:
Schone lucht, puur water, stilte, grote ruimtes, een natuurlijke omgeving, contemplatief welzijn. In het ritme van de natuur, ontspan je en vind je je zingeving in een dorp met een menselijke maat, in het hart van een uitzonderlijk skigebied: Les 3 Vallees, 600 km verbonden pistes, in een kader van authenticiteit met een rijke historische patrimonie en zeer comfortabele accommodaties. Subtiele mengeling van tijdperken, stijlen en genres.
VERSTERKTE SANITAIRE PROTOCOL:
De sanitaire regels zijn onze prioriteit, we stellen in samenwerking met onze schoonmaakpartners een versterkt sanitaire protocol op volgens de aanbevelingen van de sector.
Schoonmaak van de appartementen:
Elk appartement wordt schoongemaakt en gedesinfecteerd door professionals volgens strikte procedures. Een controle wordt uitgevoerd in je accommodatie vóór je aankomst.
Een diepere desinfectie zal worden uitgevoerd op contactpunten, deurknoppen, schakelaars, kranen, afstandsbedieningen en elke accessoire die mogelijk in contact is gekomen met de hand. We herinneren eraan dat het essentieel is dat iedereen verantwoordelijk is door een accommodatie zo schoon mogelijk achter te laten na gebruik. Informatie over schoonmaak/desinfectie van de appartementen is beschikbaar.
Beddengoed en handdoeken:
Bij vertrek moet je het beddengoed en handdoeken in de voorziene zakken stoppen en de zakken in de inkom van het appartement achterlaten.
Maandag tot vrijdag van 9h00 tot 12h30 en van 14h30 tot 19h00 Zaterdag van 8h00 tot 20h00 Zondag van 9h00 tot 12h30 en van 14h30 tot 19h00 Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst : Waarborg (Enkel met Creditcard). Toeristenbelasting. Betaalde extra diensten, onder voorbehoud van beschikbaarheid.