Locatie : In Chamrousse. Op 50m van het centrum en op 50m van de supermarkt. Appartement : Van groot comfort en goed uitgerust. Met balkon.
Meer informatie
Minder informatie
Stel je reis samen
Selecteer je accommodatie
3 kamer 6 mensen uitzicht op de bergen
3 kamer 6 mensen uitzicht op de bergen
Ref: 789698
Meer info
1 personen
35 m2
2 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer
Algemene info over Appartement V du Bachat Silene D N°11 - 3P6
Referentie van de accommodatie : 440100
Welkom in de residentie "Les Villages du Bachat".
Uw appartement aan de voet van de pistes in Chamrousse, met een oppervlakte van 35 m² voor 6 personen, bestaat uit :
- Woonkamer met slaapbank (1x2 pers, 140x200) en televisie - Groot balkon met uitzicht op de bergen - Volledig uitgeruste keuken (koelkast, magnetron, oven, vaatwasser, koffiezetapparaat, servies en kookgerei) - Kamer 1 1 tweepersoonsbed 140*200 - Kabine : 1 tweepersoonsbed 140*200 met uitzicht op de bergen - Een badkamer met bad en aparte WC - Skikas - Privé buitenparking
De residentie "Les Villages du Bachat" ligt aan de voet van de pistes en dichtbij de eerste winkels, restaurants en andere voorzieningen.
Lakens, handdoeken en eindschoonmaak zijn extra kosten : - Eindschoonmaak : 90€ - Lakenspakket : 16€ / bed - Handdoekenpakket : 12€ / kit / persoon
Een borg van 500€ wordt gevraagd bij uw aankomst. Nb : Maestro-kaarten, American Express, cheques en contant geld worden niet geaccepteerd.
Let op : de sleuteloverdracht vindt niet plaats op het adres van de accommodatie, maar bij ons bureau gelegen "12 Place du Vernon, 38410 CHAMROUSSE". U ontvangt de benodigde informatie bij de bevestiging van uw reservering.
Populaire skistation gelegen in de Franse Alpen, Chamrousse is het ideale resort, zowel voor families als sportliefhebbers, en biedt u een combinatie van 90 kilometer aan pistes. Het station strekt zich uit over drie gebieden: Chamrousse 1650, Chamrousse 1700 (Village du Bachat) en Chamrousse 1750 (Domaine de l'Arselle).
Activiteiten die u niet mag missen tijdens uw vakantie in Chamrousse : - Het "Alpine Park" : voor de liefhebbers van de sneeuw, kom genieten van het station en zijn 90 km aan alpine skipistes ! - Sneeuwschoenen, sleeën, honden slede... ! Het familiale resort Chamrousse biedt een verscheidenheid aan ervaringen voor degenen die de schoonheid van de alpine natuur willen verkennen. - Ademrobbende uitzichten : geniet vanaf de pistes van een panoramisch uitzicht op het Belledonne-massief. En bij helder weer kunt u zelfs de Mont Blanc in de verte zien. - Het "Nordic Park" : langlauf, toerskiën, routes voor sneeuwschoenen/wandelen, of MTB op sneeuw. - Alté Chamrousse Aventures : boomklimmen, canyoning, klimmen, via ferrata en wandelen, met maar liefst 90 ateliers in de bomen ! Geschikte parcours voor elke leeftijd en niveau.
Ons favoriete restaurant : L’Apéroset Het is algemeen bekend, frisse lucht maakt hongerig ! Gelegen in het hart van het station, biedt deze charmante tapasbar lokale producten uit de regio aan. Geniet met familie of vrienden van de smaken van onze streek terwijl u profiteert van hun prachtige panoramisch terras !
Aankomsttijd : vanaf 17u. Neem absoluut contact op met het bureau voor 18u30 in geval van een late aankomst. Vertrektijd : voor 10u.
Ter plaatse te betalen, op de dag van uw aankomst : Borg (enkel met creditcard). Toeristenbelasting. Betaalde extra diensten, afhankelijk van beschikbaarheid.