Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Appartement Pegase Phenix

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Bij het inchecken ontvang je naast je sleutels ook direct je geboekte skipassen
  • Op 200 m van de pistes
  • Op 500 m van het centrum
  • Buitenzwembad
  • Wifi beschikbaar
  • Overdekte parking
  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Immeuble "Pegase Phenix", van 19 etages. In de laagste gedeelte van het skigebied Corbier, op 350 m van het centrum, op 150 m van de skipistes. Gemeenschappelijk: verwarmd zwembad (25 x 12 m, diepte 90 - 200 cm, seizoensgebonden beschikbaarheid: 16 dec. - 16 apr. en 01 jul. - 31 aug. openingstijden van het zwembad: 10:00-19:00). Infrastructuur van de residentie: lift, skiruimte. Openbare parking 50 m. Winkels 350 m, supermarkt 50 m, restaurant, bar 350 m, bushalte 20 m, zwembad 350 m. Sleeplift, stoeltjeslift 150 m. Skischool 350 m, kinderopvang (winter) 100 m, glijbaan 350 m. Gelieve op te merken: Bij goede sneeuwomstandigheden, toegang met de ski's tot aan het huis. Andere appartementen zijn ook te huur in dit vakantiehuis. Het aangegeven zwembad is 250 m van de residentie: het is het buiten gemeentelijke zwembad. Kinderen van 3 tot 5 jaar, toegang toegestaan afhankelijk van de weersomstandigheden (in de winter). Het zwembad is inbegrepen bij de huur.
Situatie: In Corbier. Op 150 m van de pistes. Op 350 m van het stadscentrum.
Appartement van particulier: van 22 m² met balkon.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Appartement 1 kamer 4 personen - Appartement Pegase Phenix - Le Corbier

Appartement 1 kamer 4 personen Appartement 1 kamer 4 personen Ref: 260719

Meer info
Appartement 1 kamer 4 personen - Appartement Pegase Phenix - Le Corbier
4 personen
22 m2
1 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Uw reisdocumenten met alle praktische informatie die nodig is voor uw verblijf (aankomsttijd, voorwaarden voor late aankomst, adres voor sleuteloverdracht...) worden u per e-mail toegestuurd vóór uw vertrek.
DEZE REISDOCUMENTEN MOETEN BIJ UW AANKOMST OP DE PLAATS WORDEN GETOONT.
Aankomsttijd: tussen 16.00 en 19.00 uur.
Als u buiten deze tijden aankomt, laat het dan weten aan de houder van uw sleutels.
Kantoor gesloten op zondag. Neem contact op met het kantoor enkele dagen voor uw aankomst om de aankomstmodaliteiten te bepalen indien u op zondag aankomt.
De sleutels zijn beschikbaar in de kluis die hiervoor bestemd is, buiten het kantoor van de sleutelhouder.
De code zal op het reisdocument staan dat een maand voor de dag van uw aankomst per e-mail wordt verzonden.
Vertrektijd: voor 10.00 uur.

Te betalen ter plaatse op de dag van uw aankomst:
Borg via creditcard Visa / Mastercard: 300,00 EUR ter plaatse te betalen als vast bedrag.

Let op: toeristenbelasting is inbegrepen.
Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Pegase Phenix - 0 ervaringen