maandag-vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag-vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur

Résidence VALMONT

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Situatie : De Résidence "Valmont" met lift, gelegen aan de voet van de pistes in de levendige en gezellige wijk Les Bruyères met winkels, skiwinkels, een supermarkt, restaurants, een bioscoop, Club des Piou-Piou (van 30 maanden tot 6 jaar) voor kinderen, bijeenkomst van de ESF (Franse skischool), vertrek van de skiliften, après-ski animaties.

Appartement van particulier : Comfortabel en aangenaam, dit logement van 40m² beschikt over een balkon, een terras en een volledig uitgeruste keuken. Extra voorzieningen zoals WIFI-toegang en de verhuur van badlinnen zijn beschikbaar tegen een toeslag.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Appartement 3 kamers 6 personen met balkon - Résidence VALMONT - Les Menuires

Appartement 3 kamers 6 personen met balkon Appartement 3 kamers 6 personen met balkon Ref: 826725

Meer info
Appartement 3 kamers 6 personen met balkon - Résidence VALMONT - Les Menuires
1 personen
40 m2
2 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

Algemene info over Résidence VALMONT

La Résidence "Valmont" met een lift, gelegen aan de voet van de pistes in de levendige en gezellige wijk van de Bruyères met winkels, skiwinkels, een supermarkt, restaurants, een bioscoop, Club des Piou-Piou (van 30 maanden tot 6 jaar) voor kinderen, ESF (Franse skischool) bijeenkomst, vertrek van de skiliften, animaties na het skiën.

Dit logement van 40m² beschikt over een balkon, een terras en een volledig uitgeruste keuken. Aanvullende diensten zoals WIFI-toegang en het huren van handdoeken zijn beschikbaar tegen een toeslag.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: van 16:00 tot 19:30.
Vertrektijd: van 07:30 tot 10:00.

Verplichte diensten:
Borg: 800€ per creditcard.
Schoonmaakkosten moeten bij aankomst worden voorzien.
Toeristenbelasting
Zie details

Ligging

Sfeer

Faciliteiten

Prijs-kwaliteitverhouding

Wat klanten zeggen over Résidence VALMONT - 0 ervaringen