Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Appartement Centre Les Gets - Balcon & Proche Remontées - 5/6 Couchages FR-1-623-175

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Algemene beschrijving accommodatie

RESIDENCE LE SCHUSS : midden in het centrum van het station, op enkele meters van de skiliften van de Chavannes. Op de 2e verdieping met lift.

Dit appartement ligt op het Noordwesten en heeft een balkon en een uitzonderlijke locatie, dicht bij de voorzieningen en de skiliften.

DEZE WONING BESTAAT UIT :
Een oppervlakte van 48m² - 5/6 slaapplaatsen - 1 slaapkamer :
> Ingang met opslagkast
> Slaaphoek met een uitschuifbed, open naar de ingang
> Open keuken naar de woonkamer met een slaapbank (140cm) en toegang tot het balkon
> Slaapkamer met een tweepersoonsbed (140cm)
> Douchekamer met wc

VOOR UW COMFORT :
TV, koelkast/vriezer, vaatwasser, keramische kookplaten, magnetron, filterkoffiemachine, waterkoker, broodrooster, wasmachine, droger, fondue-apparaat, TV, dekens.
Garage in de ondergrondse parkeergarage van het gebouw

Geen bedlinnen (verhuur mogelijk).
SCHOONMAAK INBEGREPEN

HUISDIEREN TOEGELATEN / ROKEN VERBODEN

Deze woning wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn de voorzieningen, zoals schoonmaak, bedlinnen, handdoeken enz. niet inbegrepen in de prijs van deze verhuur. Indien huisdieren zijn toegestaan (aangegeven in de advertentie), kan er een toeslag van toepassing zijn.
Alleen de specifiek in deze advertentie vermelde uitrustingen zijn aanwezig. Een niet vermelde uitrusting wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij aangegeven dat er een oplaadpunt voor elektrische voertuigen in de woning is, is het opladen van elektrische voertuigen verboden.
RESIDENCE LE SCHUSS : in het hart van het station, op enkele meters van de skiliften van de Chavannes. Op de 2e verdieping met lift.

Dit appartement is op het Noordwesten gericht en beschikt over een balkon en een uitzonderlijke ligging, dicht bij de voorzieningen en de skiliften.

DEZE WONING BESTAAT UIT :
Een oppervlakte van 48m² - 5/6 slaapplaatsen - 1 slaapkamer :
> Ingang met opbergkast
> Slaaphoek met een uittrekbare bank, open naar de ingang
> Volledig uitgeruste keuken open naar de woonkamer met slaapbank (140cm) en toegang tot het balkon
> Slaapkamer met een tweepersoonsbed (140cm)
> Doucheruimte met wc

VOOR UW COMFORT :
TV, koelkast/vriezer, vaatwasser, keramische kookplaten, magnetron, filterkoffiezetapparaat, waterkoker, tooster, wasmachine, droger, fondueapparaat, TV, dekbedden.
Garage in de ondergrondse parking van de residentie

Geen bedlinnen (verhuur mogelijk).
SCHOONMAAK INCLUSIEF

HUISDIEREN NIET TOEGELATEN / ROKEN VERBODEN

Deze woning wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn de diensten, zoals schoonmaak, bedlinnen, handdoeken etc., niet inbegrepen in de prijs van deze huur. Als huisdieren zijn toegestaan (aangegeven in de advertentie), kan er een toeslag gelden.
Alleen de specifiek in deze advertentie vermelde uitrusting is aanwezig. Uitrusting die niet is vermeld wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij aangegeven dat er een oplaadpunt voor elektrische voertuigen in de woning is, is het opladen van elektrische voertuigen verboden.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Appartment Les Gets, 2 kamers, 6 personen - Appartement Centre Les Gets - Balcon & Proche Remontées - 5/6 Couchages FR-1-623-175 - Les Gets

Appartment Les Gets, 2 kamers, 6 personen Appartment Les Gets, 2 kamers, 6 personen Ref: 808171

Meer info
Appartment Les Gets, 2 kamers, 6 personen - Appartement Centre Les Gets - Balcon & Proche Remontées - 5/6 Couchages FR-1-623-175 - Les Gets
6 personen
48 m2
1 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

A te betalen bij het agentschap, de dag van uw aankomst:
Borg.
Toeristenbelasting.
Betaalde extra diensten, onder voorbehoud van beschikbaarheid.

A te betalen ter plaatse, de dag van uw aankomst:
Verplichte diensten te betalen bij het agentschap:
- Toeristenbelasting.
- Borg.
- Huisdieren zijn toegestaan zonder extra kosten (zie beschrijving, als de accommodatie huisdieren toestaat).

Als u buiten de openingstijden aankomt, neem dan van tevoren contact op met het agentschap voor de betaling van de borg en het organiseren van de sleuteloverdracht:
- Sleutelbox

Optionele diensten te reserveren bij het agentschap (onder voorbehoud van beschikbaarheid / tarieven vermeld in de advertentie):
- Eindschoonmaak (als niet inbegrepen).
- Verhuur van huishoudlinnen, beddengoed, handdoeken (als niet inbegrepen).
- Verhuur van babyuitrusting, afhankelijk van beschikbaarheid.
- Mogelijkheid tot het huren van een parkeerplaats per week.
Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Centre Les Gets - Balcon & Proche Remontées - 5/6 Couchages FR-1-623-175 - 0 ervaringen