Alle foto’s
Nu boeken
Faciliteiten
- Bij het inchecken ontvang je naast je sleutels ook direct je geboekte skipassen
-
Wat is inbegrepen
Algemene beschrijving accommodatie
"Chèvrefeuilles 2 n°42" is een studio met een oppervlakte van 26 m² voor 4 personen met een zuidelijke oriëntatie, gelegen op de 1e verdieping van een residentie. U zult betoverd worden door het uitzicht op de pistes en het comfort van dit appartement.
Geografische ligging van het appartement:
- 500 m van het centrum van Centre Chinaillon
- 500 m van de alpine skipistes
- 300 m van de halte van de gratis shuttle
- 6 km van het busstation
Huisdieren zijn niet toegestaan. Parkeren kan op een buitenplaats. Bedlinnen en handdoeken worden verstrekt. De schoonmaak dient door uzelf te worden uitgevoerd of kan worden gereserveerd.
Aankomst vanaf 16:00 - Vertrek vóór 10:00
U wordt gecontacteerd door het lokale agentschap voor de betaling van de verplichte toeristenbelasting en de schoonmaakdienst indien nodig.
Locatie: Le Chinaillon (1300m)
Keuken: keukenhoek
Keukenuitrusting: kookplaten, mini-oven, koelkast, raclette-apparaat, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker
Woonkamer: 160x200 1 slaapbank voor 2 personen
Slaapkamer 1: slaapkamer-kabine, 2 stapelbedden (2 x 1 persoon)
Badkamer: badkamer(en) met 1 bad, minimaal 1 bad
Toilet: 1 toilet in de badkamer
Deze accommodatie wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn de diensten, zoals schoonmaak, bedlinnen, handdoeken enz. niet inbegrepen in de prijs van deze verhuur. Indien huisdieren zijn toegestaan (zoals vermeld in de advertentie), kan er een toeslag van toepassing zijn.
Alleen de in deze advertentie specifiek genoemde voorzieningen zijn aanwezig. Een niet vermelde uitrusting wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij aangegeven dat er een elektrische oplaadpaal in de accommodatie aanwezig is, is het opladen van elektrische voertuigen verboden.
"Chèvrefeuilles 2 n°42" is een studio cabine van 26 m² voor 4 personen met een zuidelijke oriëntatie, gelegen op de 1ste verdieping van een residentie. U zult betoverd worden door het uitzicht op de pistes en het comfort van dit appartement.
Geografische ligging van het appartement:
- 500 m van het centrum van Centre Chinaillon
- 500 m van de skipistes
- 300 m van de halte van de gratis pendelbus
- 6 km van het busstation
Huisdieren zijn niet toegestaan. Parkeren kan op een parkeerplaats aan de buitenkant. Lakens en handdoeken worden verstrekt. De schoonmaak dient door uzelf te worden uitgevoerd of kan worden gereserveerd.
Aankomst vanaf 16:00 - Vertrek voor 10:00
U zult contact worden opgenomen door het lokale agentschap voor de betaling van de verplichte toeristenbelasting en de schoonmaakdienst indien nodig.
Locatie: Le Chinaillon (1300m)
Keuken: keukenhoek
Keukenuitrusting: kookplaten, oven, koelkast, raclette-apparaat, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker
Woonkamer: 160x200 1 slaapbank voor 2 personen
Slaapkamer 1: slaapkamer-cabine, 2 stapelbedden (2 x 1 persoon)
Badkamer: badkamer(s) met 1 bad, minimaal 1 bad
WC: 1 WC in de badkamer
Deze accommodatie wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn diensten zoals schoonmaak, lakens, handdoeken etc. niet inbegrepen in de prijs van deze verhuur. Als huisdieren zijn toegestaan (aangegeven in de advertentie), kan er een toeslag van toepassing zijn.
Alleen de voorzieningen die specifiek in deze advertentie zijn vermeld, zijn aanwezig. Een niet genoemde voorziening wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij er wordt aangegeven dat er een oplaadpunt voor elektrische voertuigen in de accommodatie aanwezig is, is het opladen van elektrische voertuigen verboden.
Meer informatie
Minder informatie