maandag-vrijdag tussen 9.00 - 19.00 uur. Zaterdag: 10.00 - 19.00 uur. Gesloten op zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. Gesloten op zondag.

Résidence LE GRIZZLI

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Appartement n°9 van 47 m² + balkon + garage n°4 - Gelegen op de 1e verdieping, lift, zuid- en westelijke oriëntatie
Samenstelling van de slaapplaatsen:
- Slaapkamer 1 : 2 stapelbedden van 90 voor 2 personen + 1 eenpersoonsbed van 90 voor 1 persoon - dekbedden 140x200cm
- Slaapkamer 2 : 1 bed van 140 voor 2 personen - dekbed 220x240cm
Aanvullende beschrijving:
Entree/Hal : Kledingkasten - Badkamer: Douche, wastafel, wasmachine - wc - Slaapkamer 1 (9 m²) : 4 bedden, kast, westelijk raam met uitzicht op het dorp - Slaapkamer 2 (6,30 m²) : 1 bed, openslaande deur naar het zuiden met uitzicht op het dorp toegang tot balkon + westelijk raam, uitzicht op het dorp - Woonkamer (17 m²) met zithoek : Bank, televisie, salontafel - Eethoek : Tafel en stoelen - Geïnstalleerde keuken : 4 inductiekookplaten, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast, afzuigkap, kasten, bar met passtafel 
Dekbedden - Skischoenlockers - Garage - Centrale verwarming op stookolie met radiatoren - Huisdieren niet toegestaan.- Open haard niet in gebruik.
Classificatie : *** voor 4 personen (mogelijkheid voor 6 personen)

De lakens en badhanddoeken, vaatdoeken... worden niet geleverd.
De schoonmaakservice na uw verblijf is een extra kost die u op de dag van aankomst moet bestellen.

Deze accommodatie wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn de voorzieningen, zoals schoonmaken, lakens, handdoeken etc. niet inbegrepen in de prijs van deze verhuur. Als huisdieren zijn toegestaan (aangegeven in de advertentie), kan een toeslag van toepassing zijn.
Alleen de voorzieningen die specifiek in deze advertentie zijn vermeld, zijn aanwezig. Een niet genoemde faciliteit wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij anders aangegeven, is het opladen van elektrische voertuigen verboden als er geen elektrische oplaadpunt in de accommodatie aanwezig is.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Appartement La Clusaz, 3 kamers, 5 personen - Résidence LE GRIZZLI - La Clusaz

Appartement La Clusaz, 3 kamers, 5 personen Appartement La Clusaz, 3 kamers, 5 personen Ref: 583862

Meer info
Appartement La Clusaz, 3 kamers, 5 personen - Résidence LE GRIZZLI - La Clusaz
5 personen
47 m2
2 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

Algemene info over Résidence LE GRIZZLI

Appartement n°9 van 47 m² + balkon + garage n°4 - Gelegen op de 1e verdieping, lift, zuid- en westoriëntatie
Samenstelling van de slaapplekken:
- Kamer 1 : 2 stapelbedden van 90 voor 2 personen + 1 eenpersoonsbed van 90 voor 1 persoon - dekbedden 140x200cm
- Kamer 2 : 1 tweepersoonsbed van 140 voor 2 personen - dekbed 220x240cm
Aanvullende beschrijving:
Entree/Hal : Kledingkasten - Badkamer: Douche, wastafel, wasmachine - wc - Kamer 1 (9 m²) : 4 bedden, kast, westraam met uitzicht op het dorp - Kamer 2 (6,30 m²) : 1 bed, openslaande deur naar het zuiden met uitzicht op het dorp, toegang tot balkon + westraam, uitzicht op het dorp - Woonkamer (17 m²) met Zitgedeelte : Bank, televisie, salontafel - Eetgedeelte : Tafel en stoelen - Goed uitgeruste keuken : 4 inductiekookplaten, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast, afzuigkap, kasten, bar doorgeefluik
Dekbedden - Skikast - Garage - Centrale verwarming op stookolie met radiatoren - Huisdieren niet toegestaan. - Niet functionele open haard.
Classificatie : *** voor 4 personen (mogelijkheid voor 6 personen)

Lakens en badhanddoeken, keukendoeken... worden niet verstrekt.
De eindschoonmaak is een extra kostenpost die op de dag van uw aankomst besteld moet worden.

Deze accommodatie wordt aangeboden door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn diensten zoals schoonmaak, lakens, handdoeken etc. niet inbegrepen in de prijs van deze verhuur. Indien huisdieren zijn toegestaan (aangegeven in de advertentie), kan er een toeslag van toepassing zijn.
Alleen de uitdrukkelijk in deze advertentie vermelde apparatuur is aanwezig. Apparatuur die niet vermeld is, wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij vermeld dat er een elektrische laadpaal in de accommodatie is, is het opladen van elektrische voertuigen verboden.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

A te betalen bij het bureau, op de dag van uw aankomst:
Borg.
Toeristenbelasting.
Betaalbare extra diensten, onder voorbehoud van beschikbaarheid.

A te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Verplichte diensten (ter plaatse te betalen):
Borg.
Eindschoonmaak borg.
Toeristenbelasting: te betalen volgens de geldende tarieven.
Huisdieren niet toegestaan, tenzij duidelijk vermeld in de advertentie.

Als u buiten openingstijden aankomt, neem dan telefonisch contact op met het bureau:
- Sleutelkluis

LET OP: BEDDENGOED - HANDDOEKEN - SCHOONMAAK NIET INBEGREPEN, BEHALVE ALS DIT DUIDELIJK WORDT VERMELD ALS INBEGREPEN

Optionele diensten (ter plaatse te betalen):
Eindschoonmaakdienst ter plaatse te reserveren: Tarief volgens type accommodatie.
Wi-Fi verhuur: 39€ per week, 7 € per dag
Verhuur van linnengoed: Via de Pressing des Aravis rechtstreeks


Zomerpass Ervaring: Veertien dagen activiteiten met onbeperkte toegang + voordelen op het skigebied
Bezoek de site: https://passexperience.laclusaz.com
De kortingscode: 24PE68 in te voeren bij de bestelling van de klant op de Pass Experience site
Deze code is geldig voor elke bestelling op de website
Zie details

Locatie van accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Résidence LE GRIZZLI - 0 ervaringen