Maandag-Vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur. Gesloten op Zaterdag-Zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Gesloten op zaterdag en zondag.

Appartement Trappeurs TRAB07

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Gelegen op de begane grond van de residentie Les Trappeurs (gebouw B), in de sector van het Pré du Bois, tegenover de wellnessruimte Aquacime, profiteert dit appartement van 95 m² van een groot balkon gericht op het Westen met een aangenaam uitzicht.

Ideaal voor een verblijf met familie of vrienden, kan het tot 8 personen herbergen. Het bestaat uit drie slaapkamers: een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een derde slaapkamer met stapelbedden, bijzonder geschikt voor kinderen.

Het appartement beschikt over twee badkamers voor meer comfort: een douchekamer grenzend aan een van de slaapkamers, een aparte badkamer met bad, evenals gescheiden toiletten.

De woonkamer bestaat uit een warme zithoek met eetgedeelte. U vindt er een flatscreen-tv, een Wi-Fi-verbinding en verschillende entertainmentvoorzieningen (dvd-speler, cd-speler).

De open keuken, modern en functioneel, is volledig uitgerust: inductiekookplaten, oven, magnetron, koelkast, vaatwasser en Dolce Gusto-koffiezetapparaat. Voor meer comfort zijn er ook een wasmachine en een droger tot uw beschikking.

Een skikast, gelegen nabij de ingang van gebouw B en toegankelijk met een codesysteem, is tot uw beschikking. Een speciale ruimte maakt ook de opslag van ski-uitrusting mogelijk, en een verkooppunt voor skipassen is toegankelijk nabij de residentie.

Een gratis privéparkeerplaats is inbegrepen bij de accommodatie.

De residentie bevindt zich in een rustige omgeving en is ideaal om in elk seizoen volop te genieten van de bergactiviteiten: skiën in de winter, maar ook wandelen en fietsen op mooie dagen.

De accommodatie is rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan. De verwarming en de productie van warm water zijn individueel.

Voor een comfortabel verblijf zijn verschillende diensten inbegrepen bij uw reservering:

bedden opgemaakt bij aankomst;
eindschoonmaak inbegrepen;
8 handdoekenpakketten inbegrepen (wijzigbaar volgens uw behoeften);
welkomstmand met specialiteiten uit de regio.

In geval van voedselallergieën of specifieke diëten, verzoeken wij u om dit ten minste twee weken voor uw aankomst aan ons te melden, zodat wij de welkomstmand kunnen aanpassen.

Babyvoorzieningen kunnen ook op reservering worden aangeboden.

Voor uw winterverblijven profiteert u ook van aantrekkelijke kortingen tot -35% op skipassen en de huur van materiaal. De lakens zijn inbegrepen voor alle reserveringen tussen december en april (uitgezonderd korte verblijven).
*Zie voorwaarden bij het agentschap.
Situatie : In de Carroz D Araches.
Appartement van particulier : Comfortabel en volledig uitgerust. Met terras, televisie.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

4 kamers 8 personen - Appartement Trappeurs TRAB07 - Les Carroz d'Araches

4 kamers 8 personen 4 kamers 8 personen Ref: 907189

Meer info
4 kamers 8 personen - Appartement Trappeurs TRAB07 - Les Carroz d'Araches
8 personen
95 m2
3 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: vanaf 17:00.
Vertrektijd: vóór 10:00.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (creditcard, ANCV-cheque of contant geld alleen).
Toeristenbelasting.
Extra diensten: betaald, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Zie details

Ligging van de accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Trappeurs TRAB07 - 0 ervaringen