Situatie : In Val Thorens. Appartement van particulier : Comfortabel en volledig uitgerust. Met balkon, televisie, skiopslag.
Meer informatie
Minder informatie
Stel je reis samen
Selecteer je accommodatie
2 kamers 4 personen
2 kamers 4 personen
Ref: 894817
Meer info
4 personen
26 m2
1 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer
Algemene info over Appartement Olympiades ODE 606
Schitterend appartement voor 4 personen van 26m2, goed uitgerust, met balkon en tuinset, het is aan de voet van de pistes met vertrek skis aan de voeten. Verhuur/verkoping van skimatériel winkel, supermarkt, bars en restaurants onderaan het gebouw.
Het is samengesteld uit :
- 1 slaapgedeelte met een stapelbed van 90 X 190 cm met USB USBC en standaard stopcontacten en een grote inbouwkast. - 1 slaapbank van 160 190 cm in de woonkamer - een smart TV - een tafel en 4 stoelen - een kitchenette met vaatwasser voor echte vakantie !, - koelkast met vriezer, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, een combimagnetron... - een balkon met een set van 2 stoelen en een tafel met een prachtig uitzicht op de bergen. - WI-FI - privékoffers.
Complementeer uw droomverblijf door ook uw skipassen tegelijk met uw appartement te reserveren!
Tot 30 € besparing* per pas en geen wachttijden bij de liftkassa's, uw passen worden u tegelijk met uw sleutels overhandigd
*aanbieding onder voorbehoud, tarieven en data opgelegd door het skigebied, voor meer informatie neem contact met ons op. Aanbieding geldig alleen met de reservering van een appartement bij ons bureau.
Voor elk verblijf van 5 nachten en meer in het winters seizoen, profiteert dit appartement van deze inbegrepen voorzieningen :
- de bedlinnen, handdoeken, een set van 2 theedoeken, 1 douchemat per badkamer, 1 schoonmaakset (1 rol toiletpapier, shampoo/ douchegel (30ml), 6 vaatwassertabletten, 1 spons, afwasmiddel, 1 doek, 1 vuilniszak en een multifunctioneel product) om uw verblijf te starten.
Wij informeren u dat : - een borg, per kaartafdruk zonder afschrijving van 800 € van u gevraagd zal worden voor uw aankomst op de site van onze partner Swikly
- de sleutels u op de dag van uw aankomst tussen 17u en 19u op het bureau zullen worden overhandigd en voor 9u op de dag van uw vertrek moeten worden geretourneerd.
- het appartement wordt schoon aan u overhandigd, wij vragen u het in dezelfde staat terug te geven.
- het appartement is strikt niet-roken: In geval van niet-naleving van deze strikte niet-rookregels in het appartement (sigaretten, shisha...), zal de sanctie een schadevergoeding van 50% van het borgbedrag zijn. Deze schadevergoeding zal worden gebruikt voor de sanering van het appartement.