maandag-vrijdag tussen 9.00 - 19.00 uur. Zaterdag: 10.00 - 19.00 uur. Gesloten op zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. Gesloten op zondag.

Chalet Domaine Du Clos 10 CHAD10

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Situatie : In de Carroz D'araches. Winkels op 1,1 km. Skischool op 800 m. Pistes op 800 m.
Chalet : Comfortabel en volledig uitgerust. Met terras, televisie.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Chalet 4 kamers 10 personen - Chalet Domaine Du Clos 10 CHAD10 - Les Carroz d'Araches

Chalet 4 kamers 10 personen Chalet 4 kamers 10 personen Ref: 877279

Meer info
Chalet 4 kamers 10 personen - Chalet Domaine Du Clos 10 CHAD10 - Les Carroz d'Araches
10 personen
90 m2
3 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

Algemene info over Chalet Domaine Du Clos 10 CHAD10

CHALET – DOMAINE DU CLOS
3 slaapkamers + mezzanine – 10 slaapplaatsen – Kelder (voor ski's, hout, gereedschap)

Dit functionele en goed uitgeruste chalet, met houtkachel en privé garage, is gelegen op de hoogte van het dorp, op 800 meter van de skiliften en 1.200 meter van het centrum. Met een oppervlakte van 90 m² heeft het een balkon gericht op het Westen, ideaal om van de natuurlijke omgeving te genieten.

De indeling van de slaapplaatsen omvat twee slaapkamers met een dubbel bed, twee slaapkamers op de bovenverdieping (de ene met een dubbel bed, de andere met twee eenpersoonsbedden) en een mezzanine ingericht met twee eenpersoonsbedden.

Het chalet heeft een badkamer met toilet op de bovenverdieping, evenals een extra badkamer en aparte toiletten op de begane grond.

De keuken, volledig uitgerust, beschikt over een oven, een magnetron, vier elektrische kookplaten, een koelkast en een vaatwasser. Wat betreft multimedia, is er een dvd-speler beschikbaar (zonder tv-zenders).

De verwarming en het warme water worden verzorgd door individuele elektrische installaties. Een privé garage maakt de uitrusting compleet.

A la carte diensten worden aangeboden op reservering, zoals eindschoonmaak (tarieven tussen 55 € en 200 €), de verhuur van handdoeken, baby-uitrusting, en beddengoed (inclusief voor elke reservering tussen december en april, buiten korte verblijven). Profiteer ook van kortingen tot -35 % op skipassen en de verhuur van materiaal.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: vanaf 17:00.
Vertrektijd: vóór 10:00.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (Kredietkaart, ANCV cheque of contant geld alleen).
Toeristenbelasting.
Extra diensten: betaald, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Zie details

Locatie van accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Chalet Domaine Du Clos 10 CHAD10 - 0 ervaringen