Situatie : In Morillon. Op 10m van de skipistes, op 50m van het stadscentrum en op 50m van de supermarkt. Studio : Van groot comfort en goed uitgerust. Met balkon.
Meer informatie
Minder informatie
Stel je reis samen
Selecteer je accommodatie
3 kamers 5 personen met uitzicht op de bergen
3 kamers 5 personen met uitzicht op de bergen
Ref: 867686
Meer info
1 personen
35 m2
2 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer
Algemene info over Studio Le Doina 2 N°08 - ST5M
Référence du logement : 522995
Welkom in de residentie Le Doina.
Uw mezzanine studio gelegen in Morillon, met een oppervlakte van 35 m², ideaal voor maximaal 4 volwassenen en 1 kind, bestaat uit :
- Charmante woonkamer met bank en televisie ; - Groot balkon met uitzicht op de bergen ; - Volledig uitgeruste keuken (koelkast, vriezer, waterkoker, toaster, magnetron, oven, vaatwasser, Nespresso capsulekoffiemaker, raclette/fondue apparaat, servies en kookgerei) ; - Slaaphoek mezzanine 1 : twijfelaar ; - Slaaphoek mezzanine 2 : twee eenpersoonsbedden ; - Cabine : stapelbedden ; - Een badkamer met douche en aparte WC ; - De accommodatie beschikt over gezelschapsspellen en een skikast ; - De accommodatie is uitgerust met dekens en kussens ; - Privé en gratis overdekte parkeerplaats nr. 17
Residentie Le Doina is ideaal gelegen : - 50 meter van de skiliften ; - 200 meter van verhuur van materiaal ; - 50 meter van kleine winkels.
Bedlinnen, handdoeken en eindschoonmaak zijn extra : - Eindschoonmaak : 70 € - Bedlinnenpakket : 16€ / bed - Handdoekenpakket : 12€ / persoon
Een borg van 500€ wordt bij uw aankomst gevraagd. Nb : Maestro kaarten, American Express, cheques en contant geld worden niet geaccepteerd.
Let op : houd er rekening mee dat de sleuteloverdracht niet plaatsvindt op het adres van de accommodatie, maar op ons agentschap gelegen aan 97 Rue du Forum – 74440 Morillon (Haute-Savoie). U ontvangt de benodigde informatie bij de bevestiging van uw reservering.
Morillon, de ideale bestemming voor een verblijf met familie of vrienden. Aangename skistation gelegen in de Franse Alpen, biedt het skigebied Morillon een breed scala aan activiteiten, zowel in de winter als in de zomer, u zult zich niet vervelen !
Vakantie in Morillon : wat te doen ?
- Het Lac Bleu, op slechts 800 meter van het centrum van Morillon, biedt een prachtige omgeving en is ideaal om u in de zomermaanden te verfrissen. U kunt genieten van het waterpark, het zwemgebied of gewoon ontspannen aan de waterkant. - Skiën en wintersport : Morillon maakt deel uit van het grote skigebied Grand Massif, met toegang tot meer dan 175 kilometer aan pistes. Alpine skiën, snowboarden, sneeuwschoenen, sleetje rijden, alles is mogelijk ! - Slede afdalen, karting, off-piste skiën, mountainbiken… U zult zich niet vervelen ! - Ervaar de fatscoot (off-road step) en ga op avontuur door de bossen en bergen.
Het skigebied Grand Massif in een aantal cijfers : - 143 pistes. - 67 skiliften. - Noordse skiën : 12 gemarkeerde routes.
Aankomsttijd : vanaf 17.00 uur. Neem in geval van een late aankomst absoluut contact op met het agentschap voor 18.30 uur. Vertrektijd : voor 10.00 uur.
Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst : Borg (alleen met een bankkaart). Toeristenbelasting. Betaalde extra diensten, afhankelijk van beschikbaarheid.