maandag-vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag-vrijdag tussen 9.00 - 17.00 uur

Résidence LES CHAUMETTES

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Bij het inchecken ontvang je naast je sleutels ook direct je geboekte skipassen
  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Situatie : De residentie "Les Chaumettes" biedt appartementen aan voor 4 tot 10 personen. Zuidoostelijke ligging.

Gelegen op ongeveer 80 m van de loopbrug die verbonden is met het VVV-kantoor en de pistes. Prachtig uitzicht op de omringende bergen, waaronder de Pic de Bure.

Gratis parkeerplaatsen rondom de residentie. Mogelijkheid om een overdekte parkeerplaats te huren voor 50€/week, op reservering.

Appartement van particulier : Comfortabel en aangenaam, dit logement van 32m² heeft een balkon, een terras en een volledig uitgeruste keuken. Extra voorzieningen zoals het ontvangen van huisdieren zijn beschikbaar tegen een toeslag.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Appartement 2 kamers 6 personen met balkon - Résidence LES CHAUMETTES - Superdévoluy

Appartement 2 kamers 6 personen met balkon Appartement 2 kamers 6 personen met balkon Ref: 212389

Meer info
Appartement 2 kamers 6 personen met balkon - Résidence LES CHAUMETTES - Superdévoluy
1 personen
32 m2
1 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

Algemene info over Résidence LES CHAUMETTES

De residentie "Les Chaumettes" biedt appartementen voor 4 tot 10 personen. Zuid-oostelijke blootstelling.

Gelegen op ongeveer 80 m van de loopbrug die verbonden is met het Toeristenbureau en de pistes. Prachtig uitzicht op de omliggende bergen, waaronder de Pic de Bure.

Gratis parkeren rondom de residentie. Mogelijkheid om een overdekte parkeerplaats te huren voor 50€/week, op reservering.

Dit logement van 32m² beschikt over een balkon, een terras en een volledig uitgeruste keuken. Extra voorzieningen, zoals het verwelkomen van huisdieren, zijn beschikbaar tegen een meerprijs.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: van 16:00 tot 19:00.
Vertrektijd: van 09:00 tot 10:00.

Verplichte kosten te voldoen aan het bureau:
Toeristenbelasting
Borg: 400€
Dierenpas, indien toegestaan en vermeld in de advertentie
Zie details

Ligging

Sfeer

Faciliteiten

Prijs-kwaliteitverhouding

Wat klanten zeggen over Résidence LES CHAUMETTES - 0 ervaringen