maandag-vrijdag tussen 9.00 - 19.00 uur. Zaterdag: 10.00 - 19.00 uur. Gesloten op zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. Gesloten op zondag.

Appartement Trappeurs TRAB13

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Situatie : In Aux Carroz D'araches. Winkels op 1.1km. Skischool op 1.9km. Pistes op 1.9km.
Appartement van particulier : Comfortabel en volledig uitgerust. Met terras, televisie.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

4 kamers 6 personen - Appartement Trappeurs TRAB13 - Les Carroz d'Araches

4 kamers 6 personen 4 kamers 6 personen Ref: 877255

Meer info
4 kamers 6 personen - Appartement Trappeurs TRAB13 - Les Carroz d'Araches
6 personen
70 m2
3 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

Algemene info over Appartement Trappeurs TRAB13

Appartement met 4 kamers gelegen in de residentie Les Trappeurs, gebouw B, op niveau 2 met lift, in Pré du Bois, tegenover de wellness Aquacime. Met een oppervlakte van 70 m², beschikt het over een balkon op het oosten. De accommodatie biedt een capaciteit van 4 slaapplaatsen verdeeld over een mezzanine met twee eenpersoonsbedden, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een tweede slaapkamer ook uitgerust met twee eenpersoonsbedden, en een derde slaapkamer met een tweepersoonsbed.

Het omvat een doucheruimte met toilet grenzend aan een slaapkamer, een aparte badkamer en een separaat toilet. De keuken is uitgerust met vitrokeramische kookplaten, een oven, een magnetron, een koelkast en een vaatwasser. Het appartement is ook voorzien van een flatscreen, een DVD-speler en een was-droogcombinatie.

Een skikast bevindt zich dicht bij de ingang van gebouw B, toegankelijk met een code. Een gereserveerde parkeerplaats heeft het nummer 36. Huisdieren zijn niet toegestaan en de accommodatie is rookvrij. De verwarming en het warme water zijn individueel.

Daarnaast zijn er vele diensten beschikbaar voor boeking: eindschoonmaak, linnenverhuur, babyuitrusting. En voor uw wintervakantie, profiteer van kortingen tot -35% op skipassen en huren van materiaal. Lakens zijn inbegrepen voor alle boekingen tussen december en april (uitgezonderd korte verblijven).

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: vanaf 17u.
Vertrektijd: voor 10u.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (kredietkaart, ANCV-cheque of contant geld alleen).
Toeristenbelasting.
Betaalbare extra diensten, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Zie details

Locatie van accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Trappeurs TRAB13 - 0 ervaringen