maandag-vrijdag tussen 9.00 - 19.00 uur. Zaterdag: 10.00 - 19.00 uur. Gesloten op zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. Gesloten op zondag.

Appartement Meije Ii AEO015-050

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Cet appartement à Auris est idéal pour des vacances au ski. Avec un accès facile aux commerces, à l'école de ski, aux pistes et aux remontées mécaniques, vous pourrez profiter pleinement de votre séjour sans avoir à parcourir de longues distances. L'appartement est entièrement équipé pour votre confort, ce qui vous permettra de vous sentir comme chez vous. Le balcon est parfait pour admirer les paysages environnants ou simplement vous détendre après une journée sur les pistes. De plus, la télévision vous offrira un espace de divertissement le soir. Que vous soyez en famille, entre amis ou en couple, cet appartement est une excellente option pour des vacances réussies à la montagne !

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

Appartement 2 kamers cabine 4 personen - Appartement Meije Ii AEO015-050 - Auris en Oisans

Appartement 2 kamers cabine 4 personen Appartement 2 kamers cabine 4 personen Ref: 880209

Meer info
Appartement 2 kamers cabine 4 personen - Appartement Meije Ii AEO015-050 - Auris en Oisans
1 personen
28 m2
1 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

Algemene info over Appartement Meije Ii AEO015-050

De residentie Meije II bevindt zich op 400 m van alle voorzieningen, beschikt over skikasten en een gratis gemeenschappelijke parkeerplaats direct voor de residentie.

Comfortabel appartement, licht, zonder slaapgelegenheid in de woonkamer, goed ingedeeld. Het balkon, uitgerust met tuinmeubilair, biedt een uitzonderlijk uitzicht op de massieven van de Écrins.
Het bestaat uit een woonkamer met een bank en een volledig ingerichte keukenhoek, een cabinekamer met een double bed en een cabinehoek met stapelbedden (2 eenpersoonsbedden), een badkamer met een bad en aparte WC’s.
Appartement geclassificeerd als gemeubileerd toeristisch 2 sterren.

De residentie Meije II, zonder lift, is gebouwd tegen de berghelling, de toegang gebeurt via niveau 2 van de residentie. Het appartement bevindt zich op niveau 1 en de skikasten op niveau 0.

Het pluspunt van deze vakantiewoning: Licht appartement, goed ingedeeld met een skikast en gratis gemeenschappelijke parkeerplaats voor de residentie.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: vanaf 15u.
Neem verplicht contact op met het agentschap voor 18u in geval van late aankomst.
Vertrektijd: voor 10u.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (alleen met betaalkaart).
Toeristenbelasting.
Betaalbare extra diensten, afhankelijk van beschikbaarheid.
Zie details

Locatie van accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Meije Ii AEO015-050 - 0 ervaringen