maandag-vrijdag tussen 9.00 - 19.00 uur. Zaterdag: 10.00 - 19.00 uur. Gesloten op zondag
Klantensupport reservations@travelski.nl
Dutch NL
Neem contact op
Travelski klantensupport:
reservations@travelski.nl

Bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur. Gesloten op zondag.

Appartement Mazots ANECB2

Beste prijsgarantie
Prijzen & Boeken

Faciliteiten

  • Op 1 km van de pistes
  • Op 1 km van de skischool
  • Op 500 m van het centrum
  • Op 500 m van winkels
  • Wat is inbegrepen

Algemene beschrijving accommodatie

Situatie : In de Carroz D'araches. Winkels op 400m. Skischool op 1km. Pistes op 1km.
Appartement van particulier : Comfortabel en van alle gemakken voorzien. Met televisie.

Stel je reis samen

Selecteer je accommodatie

3 kamers 6 personen - Appartement Mazots ANECB2 - Les Carroz d'Araches

3 kamers 6 personen 3 kamers 6 personen Ref: 877802

Meer info
3 kamers 6 personen - Appartement Mazots ANECB2 - Les Carroz d'Araches
6 personen
40 m2
2 chambres
Meer info
Inclusief:
Selecteer

Algemene info over Appartement Mazots ANECB2

Gelegen op 550 meter van het centrum van de Carroz en op 1.000 meter van de skiliften, bevindt dit appartement van 40 m² zich op de 2e verdieping van een résidence met lift. Het heeft een balkon op het zuiden, wat een mooie lichtinval gedurende de dag biedt.

Voor maximaal 6 personen, het omvat een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een tweede slaapkamer met twee stapelbedden (de bovenste bedden zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar), evenals een slaapbank voor twee personen in de woonkamer. De badkamer is voorzien van een bad, en de WC is apart. De keuken is uitgerust met een koelkast, een combimagnetron en een vaatwasser. Het appartement heeft ook een televisie met DVD-speler, elektrische verwarming en warm water, evenals een ski-opbergruimte. Er is een externe parking beschikbaar. Deze accommodatie is rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan.

Daarnaast zijn er veel diensten beschikbaar om te reserveren: eindschoonmaak, linnenverhuur, babyuitrusting. En voor uw wintervakantie, profiteer van kortingen tot -35% op skipassen en de huur van materiaal. De lakens zijn inbegrepen voor alle reserveringen tussen december en april (behalve korte verblijven). Huisdieren zijn niet toegestaan in deze accommodatie.

De pluspunten

Beschikbare diensten

Services
Wat is inbegrepen

Informatie bij aankomst

Aankomsttijd: vanaf 17:00.
Vertrektijd: voor 10:00.

Te betalen ter plaatse, op de dag van uw aankomst:
Borg (Kredietkaart, ANCV-cheque of contant geld alleen).
Toeristenbelasting.
Extra diensten: betaald, onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Zie details

Locatie van accommodatie

Het leven in het skigebied

Skigebied

Prijs-kwaliteitverhouding

Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews
Bekijk de reviews

Wat klanten zeggen over Appartement Mazots ANECB2 - 0 ervaringen